Tesettürde 2020 Yaz Modası
Bayan Giyim Blog

Tesettürde 2020 Yaz Modası

Tesettürde 2020 Yaz Modası

Tesettürde 2020 yaz modası çok merak ediliyor. Sonbahar ve kış aylarının sona ermesinden sonra havalar yavaş yavaş ısınıyor. Yakın bir zamanda yine sokaklar ve caddeler dolacak. Yaz ayına çok kısa bir zaman kala hem renk hem de tarz anlamında nelerin moda olacağını sizler için inceledik.

 

Renk Konusunda Farklılıklar Söz Konusu

Tesettürde 2020 yaz modası içinde farklı renk konseptlerinin öne çıktığını hemen ifade edelim. Buna göre son olarak mart ayı içinde yapılan bir tanıtımında mimoza renk öne çıktı. Hem kırılgan hem de yeri geldiği zaman son derece güçlü olmasından dolayı kadını en iyi yansıtan çiçek olan mimoza, bu yaz karşımıza çok sık çıkacağa benziyor. Bunun yanı sıra özellikle toprak renk ve tonları da dikkat çekmekte. Bunların tümünün yaz ayı geldiği vakit popüler olacağı söyleniyor.

 

Abiyeler Daha Farklı

Tesettürde 2020 yaz modası abiyeleriyle dikkat çekiyor. Tesettürlü kadınlar için vazgeçilmeyenlerden birisi olan abiyeler bu sene daha farklı olacak. Çünkü bal kabağı olarak tanımlanan tarz söz konusu. Hem geniş hem de rahat. Üstelik değişik desenleriyle beklentileri karşılıyor. Bunların içinde fileli olan detaylar öne çıkarken; büyük çiçek tasarımlarını da hiçbir şekilde unutmamak lazım.

 

Geniş Pantolonlar Çok Moda Olacak

Tesettürde 2020 yaz modası çerçevesinde yeni kreasyonlarını tanıtan bir diğer markaya baktığımız zaman özellikle çok geniş pantolonların olduğunu görmekteyiz. Eşarp ile aynı renkte olması, son derece şık bir görüntünün ortaya çıkmasını sağlıyor. Bu yaz özellikle spor ayakkabılar öne çıkıyor. Beyaz ve mavi ise favori renklerin içinde yer almakta. Eteklerde ise boncuklu olanların sahip olduğu bu ayrıntı gözlerden kaçmıyor. Desenli olan salaş tunikleri de unutmamak lazım.

DİĞER YAZILAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir